Samochody osobowe, dostawcze

AGM EXPEDITION PLUS

Expedition plus AGM to nowoczesne akumulatory przeznaczone do szerokiego stosowania, gdy wymagane są głębokie rozładowania oraz jako akumulatory rozruchowe do samochodów osobowych.

CARBON

W odpowiedzi na dynamicznie zmieniające się warunki rynkowe oraz wzrost oczekiwań kierowców w zakresie parametrów technicznych akumulatorów, Dział Konstrukcyjno-Technologiczny grupy Sznajder Batterien opracował nową linię akumulatorów START-STOP Carbon EFB.

SILVER Premium

Nowa seria akumulatorów rozruchowych, w której zastosowano najnowsze osiągnięcia technologiczne pozwalające na znaczne podwyższenie parametrów rozruchowych przy zachowaniu dotychczasowych gabarytów.

Eagle Plus

Uniwersalna seria akumulatorów rozruchowych o zmniejszonych gabarytach i jednocześnie zwiększonych pojemnościach i prądach rozruchu.

Eagle Plus Azja

Specjalna grupa akumulatorów z serii Plus z przeznaczeniem do samochodów produkcji japońskiej i koreańskiej.

Vecter

Nowa gama akumulatorów rozruchowych do samochodów osobowych, charakteryzująca się podwyższonymi parametrami technicznymi.

Standard

Odpowiadając na potrzebę rynku, zbudowaliśmy akumulator wykonany w technologii Ca/Ca, skierowany do sektora ekonomicznego.STANDARD to całkowicie nowa konstrukcja, dostępna w najpopularniejszych obudowach do aut europejskich.

ENERGY PLUS

Seria akumulatorów zasilająco-rozruchowych o zwiększonej żywotności i wytrzymałości cyklicznej przy głębokich wyładowaniach w porównaniu z akumulatorami konwencjonalnymi.

Motocykle, motorowery

CHAMPION

Akumulatory rozruchowe wykonane w tradycyjnej technologii z ciekłym elektrolitem posiadające wysoką trwałość i moc rozruchową, dzięki specjalnej konstrukcji separatora i innowacyjnej konstrukcji kratki.

CHAMPION AGM

Akumulatory rozruchowe o zwiększonej wytrzymałości, w których dzięki zastosowaniu technologii AGM uzyskaliśmy wyjątkową odporność na uderzenia, wycieki i wstrząsy. Doskonale sprawdza się w najcięższych warunkach, gwarantując przyjemność i komfort jazdy.