Klimatyzację samochodową można uznać za nieodłączny element każdego samochodu, który przydaje się przez cały rok. W upalne dni zapewnia ulgę i komfort jazdy, natomiast w zimę może posłużyć jako pomoc przy usuwaniu pary wodnej z szyb. Jednak aby klimatyzacja samochodowa w pełni spełniała swoje funkcje, należy pamiętać o jej regularnym kontrolowaniu i czyszczeniu. Koszty związane z naprawą klimatyzacji są bowiem znacznie wyższe niż te, które wiążą się z samym serwisem.

Klimatyzacja samochodowa Warszawa

Nasz Zakład Wulkanizacyjny oferuje serwis klimatyzacji samochodowej na terenie Warszawy. Świadczymy usługi między innymi w zakresie napełniania klimatyzacji a także jej odgrzybiania lub ozonowania. Oferujemy także wymianę filtrów kabinowych, testy szczelności układu oraz sprawdzenie ciśnienia.

Wszelkie usługi związane z serwisowaniem lub naprawą wykonywane są przez wykwalifikowanych  fachowców. Nasze wieloletnie doświadczenie, pasja i zaangażowanie gwarantują obsługę z pełną dokładnością i na najwyższym poziomie. Aby w pełni usatysfakcjonować naszych Klientów, podczas realizacji zleceń korzystamy z urządzeń najwyższej jakości.

Nabijanie klimatyzacji

Skuteczne i wydajne działanie klimatyzacji samochodowej uwarunkowane jest odpowiednim poziomem czynnika chłodzącego, którego poziom, nawet w przypadku w pełni sprawnego układu, zmniejsza się w ciągu roku nawet o około 15%. Napełnianie klimatyzacji wykonają Państwo w naszym Zakładzie Wulkanizacyjnym na Mokotowie. Zapewniamy rzetelną oraz profesjonalną obsługę. Nasz Zakład Wulkanizacyjny zadba w pełni o Państwa klimatyzację samochodową. Oferujemy kompleksowy serwis klimatyzacji samochodowej oraz nabijanie klimatyzacji samochodowej na terenie całej Warszawy. Pracujemy  24h na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku, wszelkie zlecenia staramy się zrealizować w jak najkrótszym czasie a to wszystko w niezwykle korzystnej cenie. Serdecznie zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego oraz do skorzystania z naszych usług. Warszawa, ul. Parowcowa 4A