klimatyzacja

Klimatyzacja w samochodzie ogrywa bardzo ważną rolę, szczególnie podczas letnich upałów. Okazuje się niezastąpiona w podróży z dziećmi i seniorami. Jej brak szybko odczują również kierowcy posiadający skórzaną tapicerkę. Aby móc w pełni korzystać z udogodnień oferowanych przez klimatyzację samochodową instalacja musi być regularnie czyszczona i napełniana. 

Regularny serwis klimatyzacji samochodowej to gwarancja wysokiej sprawności systemu chłodzenia kabiny pojazdu, a zarazem pewność, że w przewodach nie namnażają się niebezpieczne dla naszego zdrowia bakterie i drobnoustroje. Kompleksowy serwis klimatyzacji polecamy wykonać przynajmniej raz w roku, przed sezonem letnim. Kierowcy, którzy wykorzystują klimatyzację do ogrzewania kabiny pojazdu zimą, powinni serwisować instalację przynajmniej dwa razy w roku (wiosną i jesienią). 

Klientów zainteresowanych wykonaniem serwisu klimatyzacji zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą. Kompleksowa obsługa klimatyzacji samochodowej to jedna z naszych specjalności.

Klimatyzacja samochodowa – zakres usług

Jako serwis klimatyzacji jesteśmy znani z fachowej i kompleksowej obsługi, w ramach której oferujemy szereg  usług:

  • test szczelności układu
  • sprawdzanie ciśnienia

Wszystkie usługi realizujemy z wykorzystaniem najnowszych urządzeń serwisowych , co daje nam pewność skuteczności i precyzje działania. Serwisujemy instalacje klimatyzacji w samochodach osobowych i dostawczych niezależnie od marki i rocznika. Jeśli zachodzą podejrzenia nieszczelności układu, przed napełnieniem klimatyzacji przeprowadzamy test szczelności. Dzięki temu jesteśmy w stanie wykryć wszelkie nieszczelności na wczesnym etapie, oszczędzając pieniądze oraz nerwy Klienta. 

Do współpracy z naszym warsztatem zachęcamy kierowców z terenu Warszawy i okolicznych miejscowości. Gwarantujemy fachową i przyjazną obsługę, korzystne warunki cenowe oraz profesjonalne doradztwo w zakresie serwisu i naprawy klimatyzacji samochodowej.